Browsing by Author Калюжний, О. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я

or enter first few letters:  
Showing results 1 to 12 of 12
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Аналіз інженерним методом процесу відбортування круглих отворів сферичним пуансоном у зпрофільованій заготовціКалюжний, О. В.
2012Вплив коефіцієнта відбортування на силові режими і якість виробів при відбортуванні круглих отворів в традиційній та в зпрофільованій листовій заготовціКалюжний, О. В.
2013Зменшення зусилля та підвищення продуктивності формоутворення при комбінованому витягуванні вісесиметричних виробівКалюжний, О. В.
2015Комбіноване витягування вісесиметричних виробів із алюмінію AL-3003 в двохконусній матриці спеціального профіляКалюжний, О. В.
2014Напружено-деформований стан заготовок при роздачі трубчастих заготовок традиційним конусним пуансоном та пуансоном спеціального профілюКалюжний, О. В.
2011Порівняльний аналіз традиційного обтиску та обтиску заготовок з диференційованим протитискомКалюжний, О. В.
2009Прогнозування та забезпечення якості виробів в процесах відбортуванняКалюжний, О. В.
2010Розрахунковий аналіз гофрування полоси із маловуглецевої сталіКалюжний, О. В.
2011Розрахунковий аналіз ресурсозберігаючої технології інтенсивного зміцнення металу навколо отворів у профілях і листових заготовкахКалюжний, О. В.; Вихованець, І. В.; Ніколенко, М. С.; Мельник, О. В.
2014Силовi режими та формозміна металу при вібротуванні отворiв у попередньо зпрофільованій заготовці в матриці з рiзним радiусом заокругленняКалюжний, О. В.; Пахолко, А. С.
2009Штамп для виготовлення порожнистих виробів з важкодеформівних матеріалівКалюжний, Володимир Леонідович; Калюжний, О. В.; Піманов, Валерій Володимирович
2013Інтенсифікація процесу холодної роздачі трубчастих заготовок конічним пуансономКалюжний, О. В.