Browsing by Author Ластівка, І. О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я

or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Вплив пасивного управління обтіканням у дворядних компресорних решітках на основні показники їх роботиТерещенко, Ю. М.; Ластівка, І. О.
2011Вплив інтенсивності управління обтіканням на вібронапруження лопаток компресора газотурбінного двигунаТерещенко, Ю. М.; Ластівка, І. О.
2011Гістерезис відривних течійЛастівка, І. О.
2012Дослідження впливу активного управління обтіканням на характеристики дифузорних компресорних решітокТерещенко, Ю. М.; Ластівка, І. О.
2012Дослідження нерівномірності потоку за решітками аеродинамічних профілів з газодинамічним управлінням обтіканнямТерещенко, Ю. М.; Ластівка, І. О.; Дорошенко, К. В.
2012Моделювання течії в елементах статора ГТД із газодинамічним впливом на аеродинамічні слідиТерещенко, Ю. М.; Ластівка, І. О.; Дорошенко, К. В.
2011Оцінка колової нерівномірності потоку в компресорах газотурбінних двигунівЛастівка, І. О.
2011Теоретичні і експериментальні дослідження газодинамічного впливу на аеродинамічні сліди за лопатками компресорних решітокЛастівка, І. О.
2011Чисельний розрахунок потоку в решітці аеродинамічних профілів з газодинамічним управлінням обтіканнямЛастівка, І. О.; Дорошенко, К. В.