Факультет бізнесу та фінансів : [1349] Головна сторінка фонду Перегляд статистики

Декан факультету - професор ГАВРИСЬ Олександр Миколайович.
Контактний телефон (057)707-68-46, 707-60-67
Деканат знаходиться у навчальному корпусі У-1, 2-й поверх, кімната 202. тел.: (057) 707-60-67, 707-68-46.
Діють підготовчі курси для вступу на факультет бізнесу та фінансів. Довідки за телефоном 70-76-067; 70-76-846; 70-76-231. Детальна інформація на web-сайті: http://www.bf.kharkiv.edu/.
Факультет утворено в 2003 р. шляхом поділу економічного факультету для підготовки фахівців в області менеджменту, бізнесу та фінансів. Готує економістів-менеджерів з найбільш популярних і престижних в умовах ринкової економіки спеціальностей. Має у своєму розпорядженні сучасну інтелектуальну і технічну базу, широкі зв’язки з вітчизняними і закордонними учбовими закладами, підприємствами і організаціями та всі можливості для підготовки фахівців високого класу. У складі факультету діє обчислювальний центр, що дозволяє на високому рівні здійснювати комп’ютерну підготовку студентів. Є доступ до міжнародних банків інформації з мережі Інтернет, більшість спеціальних курсів викладається за допомогою відповідних комп’ютерних програмних пакетів. На протязі всього періоду навчання посилено вивчається іноземна мова, що дозволяє кращим студентам використовувати можливості міжнародних зв’язків факультету. Факультет підтримує широкі міжнародні зв’язки з провідними навчальними закладами Європи та США. Для забезпечення підготовки спеціалістів з менеджменту використовується досвід бізнес-шкіл іноземних університетів (Магдебургський Університет, Клагенфуртський Університет, Центральна Вища Ліонська Школа, Університет Штату Огайо, Антверпенський університет RUCA).
Провідні фахівці факультету керують роботою міжнародних центрів, що діють на базі НТУ "ХПІ" ("Україно-Французький Центр", "Американо-Український бізнес-центр", Центр "Перспектива"), в діяльності яких приймають участь багато студентів, аспірантів та викладачів.

Перегляд