Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/12945
Название: Діагностика результатів діяльності банківського сектору України
Авторы: Самородов, Б. В.
Ключевые слова: зобов'язання; активи; депозит; показники інтегральні; підхід методичний
Дата публикации: 2014
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Самородов Б. В. Діагностика результатів діяльності банківського сектору України / Б. В. Самородов // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Актуальні проблеми управління та фінансово-господарської діяльності підприємства. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2014. – № 23 (1066). – С. 58-66.
Краткий осмотр (реферат): У статті проведено аналіз діяльності банківського сектору України в цілому та за окремими групами банків у напрямку діагностики зобов’язань та активів вітчизняних банків. Проаналізовані обсяги депозитів фізичних та юридичних осіб та обґрунтований відповідний вплив окремих груп банків на значення інтегральних показників зобов’язань та активів. Методичний підхід, який застосовано в статті, дозволяє адекватно оцінити як поточну діяльність банків, так і ретроспективну та перспективну ситуацію щодо динаміки зміни основних показників банківської діяльності.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/12945
Располагается в коллекциях:Вісник № 23

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
vestnik_HPI_2014_23_Samorodov_Diahnostyka.pdf1,66 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.