Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/12950
Название: Прогнозування рівня інформаційних затрат в процесі стратегічного планування господарської діяльності переробних підприємств
Авторы: Замула, Олексій Олександрович
Замула, Олена Василівна
Ключевые слова: затрати поточні; затрати капітальні; цикл операційний; оборотність активів; фондовіддача; кореляція
Дата публикации: 2014
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Замула О. О. Прогнозування рівня інформаційних затрат в процесі стратегічного планування господарської діяльності переробних підприємств / О. О. Замула, О. В. Замула // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Актуальні проблеми управління та фінансово-господарської діяльності підприємства. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2014. – № 23 (1066). – С. 140-146.
Краткий осмотр (реферат): В статті було досліджено залежність між рівнем поточних інформаційних затрат та тривалістю операційного циклу. В результаті проведеного дослідження було виявлено ступінь залежності показників оборотності активів та фондовіддачі з лагом у два роки від рівня капітальних інформаційних затрат переробних підприємств Харківського регіону. Було підтверджено припущення, що затрати, які пов’язані зі споживанням різного роду інформаційних ресурсів у виробничій та організаційній діяльності суб’єктів господарювання здатні позитивно впливати на економічні показники як відразу, так і в майбутньому.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/12950
Располагается в коллекциях:Вісник № 23
Кафедра "Менеджмент та оподаткування"
Кафедра "Міжнародний бізнес та фінанси"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
vestnik_HPI_2014_23_Zamula_Prohnozuvannia.pdf1,6 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.