Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/13124
Title: Узагальнення континууму Серпінського: фрактальні килими зі змінною розмірністю Хаусдорфа
Authors: Кошовий, А. Г.
Пухляр, О. П.
Кошовий, Г. І.
Keywords: дисконтинууми Кантора; двовимірний простір; самоподібні фрактали; дофрактальні структури; розвиток мобільного зв’язку; фрактальна антена
Issue Date: 2011
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Кошовий А. Г. Узагальнення континууму Серпінського: фрактальні килими зі змінною розмірністю Хаусдорфа / А. Г. Кошовий, О. П. Пухляр, Г. І. Кошовий // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Математичне моделювання в техніці та технологіях. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2011. – № 13. – С. 117-123.
Abstract: Пропонуються узагальнення другого континуума Серпінського, які пов’язані з самоподібними фракталами зі змінною розмірністю Хаусдорфа. Проведений математичний аналіз отриманих дофрактальних структур та доведено ряд тверджень стосовно їх властивостей.
Generalizations of Sierpinski carpet are suggested. They deal with self similar fractals of variable Hausdorf dimension. Mathematical analyses of obtained prefractal structures are presented. Series of statements about their properties are proved.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/13124
Appears in Collections:Вісник № 13

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
vestnik_HPI_2011_13_Koshovyi_Uzahalnennia.pdf345,08 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google Scholar



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.