Факультет економічний : [4265] Главная страница раздела Просмотр статистики

Декан - академік академії економічних наук, доктор економічних наук, професор ПЕРЕРВА Петро Григорович.
Тел.: (057) 707-68-56.
Приймальна комісія факультету працює в приміщенні деканату – навчальний корпус №1 НТУ “ХПІ", перший поверх, кім.101 і кім.106. Документи приймаються на бюджетну (з 20 квітня по 8 липня) і контрактну (з 20 квітня по 25 липня) форму навчання. Вступні іспити: українська мова і математика.
Факультет організований у 1994 р. для підготовки фахівців в області економіки, менеджменту, маркетингу, фінансів, обліку й аудиту, інтелектуальної власності по напрямках діяльності, де НТУ "ХПІ" має ключові позиції. Це відноситься до сфер машинобудування, електротехніки та електроенергетики, приладобудування, хімічної промисловості, транспорту, зв'язку й ін.
Готує економістів, економістів-аналітиків, економістів-менеджерів і менеджерів інтелектуальної власності по найбільш популярним і престижним в умовах ринкової економіки спеціальностям. Має у своєму розпорядженні могутню сучасну інтелектуальну і технічну базу, володіє широкими зв'язками з вітчизняними і закордонними організаціями, має всі можливості для підготовки фахівців високого класу.

Просмотр