Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1442
Title: Методичні вказівки до організації лабораторних, практичних занять та самостійної роботи за темою "Кінетика електролітичного виділення кисню"
Authors: Сахненко, Микола Дмитрович
Штефан, Вікторія Володимирівна
Волобуєв, Максим Миколайович
Ведь, Марина Віталіївна
Keywords: перенапруга кисню; рівняння Тафеля; струм обміну; коефіцієнт переносу; механізм анодного процесу; анодний процес
Issue Date: 2010
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Методичні вказівки до організації лабораторних, практичних занять та самостійної роботи за темою "Кінетика електролітичного виділення кисню" : для студ. спец. "Хімічна технологія рідкісних розсіяних елементів та матеріалів на їх основі" денної та заочної форм навч. / уклад. М. Д. Сахненко [та ін.]. – Харків : НТУ "ХПІ", 2010. – 32 с.
Abstract: Метою лабораторної роботи "Кінетика електролітичного виділення кисню" за програмою навчального курсу "Теоретичні основи хімії рідкісних розсіяних елементів та матеріалів на їх основі" для студентів спеціальності "Хімічна технологія рідкісних розсіяних елементів та матеріалів на їх основі" денної та заочної форм навчання є ознайомлення з механізмом електрохімічного виділення кисню на різних металах, сплавах та металоксидних системах і встановлення кінетичних характеристик електродних реакцій
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1442
Appears in Collections:Кафедра "Загальна та неорганічна хімія"
Кафедра "Технічна електрохімія"
Кафедра "Фізичної хімії"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Sakhnenko_Metod vkaz Kinetika yelekt.pdf384 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.