Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1461
Title: Методичні вказівки до організації лабораторних, практичних занять та самостійної роботи за темою "Визначення швидкості корозії методом поляризаційного опору"
Authors: Сахненко, Микола Дмитрович
Штефан, Вікторія Володимирівна
Ведь, Марина Віталіївна
Keywords: теорія компромісного потенціалу; теорія локальних елементів; деполяризатори; компромісний потенціал; метод екстраполяції; поляризаційний опір; метод поляризаційного опору; моніторинг корозії; сповільнена рекомбінація; механізм сповільненого розряду; пітинговий показник; депасиватори; активатори
Issue Date: 2007
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Методичні вказівки до організації лабораторних, практичних занять та самостійної роботи за темою "Визначення швидкості корозії методом поляризаційного опору" : для студ. спец. "Технічна електрохімія", "Хімічна технологія рідкісних розсіяних елементів і матеріалів на їх основі" та "Прикладне матеріалознавство" денної і заочної форм навч. / уклад.: М. Д. Сахненко, В. В. Штефан, М. В. Ведь ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : НТУ "ХПІ", 2007. – 48 с.
Abstract: Метою лабораторної роботи "Визначення швидкості корозії методом поляризаційного опору" за програмою навчальних курсів "Хімічний опір матеріалів та захист від корозії" для студентів спеціальності "Технічна електрохімія", "Хімічна технологія рідкісних розсіяних елементів і матеріалів на їх основі" та "Прикладне матеріалознавство" денної та заочної форм навчання є ознайомлення з сучасними уявленнями щодо механізму електрохімічної корозії та способів визначення її швидкості.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1461
Appears in Collections:Кафедра "Загальна та неорганічна хімія"
Кафедра "Технічна електрохімія"
Кафедра "Фізичної хімії"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Sakhnenko_Metod vkaz Viznachennya.pdf454,11 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.