Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/14766
Название: Відповідальність за збереження культурних цінностей в умовах війни
Авторы: Маліков, Василь Володимирович
Ключевые слова: культурні цінності; війна; музей; охорона культурної спадщини; ЮНЕСКО
Дата публикации: 2015
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Маліков В. В. Відповідальність за збереження культурних цінностей в умовах війни / В. В. Маліков // Духовно-моральнісні основи та відповідальність особистості у долі людської цивілізації : матер. Міжнар. наук.-практ. конф., 5–6 листопада 2014 р. / ред. О. Г. Романовський, Ю. І. Панфілов. – Харків : НТУ "ХПІ", 2015. – Ч. 2. – С. 200–204.
Краткий осмотр (реферат): Метою пропонованого дослідження є визначення морально-ціннісного змісту відповідальності у справі збереження культурних цінностей від руйнівного впливу війни. Для цього здійснюється аналіз провідних міжнародних і національних правових документів у цій сфері. Водночас осмислюється дійсний стан захищеності культурних надбань в умовах сучасних військових конфліктів, зокрема стосовно музеїв як закладів вивчення, збереження і популяризації культурних цінностей.Охорона культурних пам’яток є важливим завданням як для збереження культурних цінностей суспільства, використання досвіду попередніх поколінь, самоусвідомлення і національної гідності спільноти, так і для розбудови її соціально-економічного добробуту. Адже саме багата культурна спадщина робить ту чи іншу місцевість привабливою для культурно-пізнавального туризму, і водночас активізує творчий потенціал її мешканців. Тож культурні пам’ятки і цінності беруть активну участь у творенні матеріальних і духовних благ, долучаючись до втілення концепції ООН про сталий розвиток.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/14766
Располагается в коллекциях:Духовно-моральнісні основи та відповідальність особистості у долі людської цивілізації : збірник наукових праць. 2014
Кафедра українознавства, культурології та історії науки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2014_Malikov_Vidpovidalnist.pdf301,59 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.