Поиск


Начать новый поиск
Добавить фильтры:

Используйте фильтры для уточнения результатов поиска.


Результаты 1-10 из 24.
Найденные ресурсы:
Дата публикацииНазваниеАвтор(ы)
2014Генеральний конструктор двигунів для сільськогосподарської техніки (до 100-річчя з дня народження І. А. Коваля)Парсаданов, Ігор Володимирович; Косулін, А. Г.; Літвінцева, Н. І.; Писарська, Наталія Віталіївна
2014Естетичний аспект парадигми сучасної фізикиГапоченко, Світлана Дмитрівна; Мамалуй, Андрій Олександрович
2014Теоретико-методологічні та науково-організаційні аспекти створення симентальської породи великої рогатої худоби (історичний аспект)Рижук, С. М.
2014Броненосець «Орел» – початок інженерної кар’єри видатного корабельника В. П. КостенкаСандурська, О. В.
2014Підготовка інженерно-технічних працівників на Харківському заводі "Кондиціонер"Ушенко, Поліна Анатоліївна
2014Діяльність науково-дослідних установ України з розвитку фізіології травлення тварин у ХХ століттіВолощук, В. М.; Юдіна, К. Є.
2014Виробництво верстатного обладнання на Харківському заводі Російського паровозобудівного і механічного товариства (кінець ХІХ – початок ХХ ст.)Аннєнкова, Наталія Георгіївна
2014Вивчення біографії академіка А. О. Сапєгіна як складової історії становлення та розвитку аграрної науки УкраїниАпостол, М. В.
2014Передумови становлення Панфильської дослідної станції та організаційна й наукова діяльність М. Н. Шевченка в установі у 1930-х рокахЧередник, К. П.
2014Історія інституалізації агрохімічної науки в Україні у світлі творчої спадщини академіка АН УРСР О. І. Душечкіна (до 140-річчя від дня народження)Вергунов, В. А.