Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/16525
Название: Воля та самовизначення жінки як основа жіночого дискурсу в українській культурі
Авторы: Міщенко, Марина Миколаївна
Вандишева-Ребро, Надія Валентинівна
Ключевые слова: фемінізм; гендерна теорія; жіночий образ в українській культурі
Дата публикации: 2015
Издательство: Харківський національний медичний університет
Библиографическое описание: Вандишева-Ребро Н. В. Воля та самовизначення жінки як основа жіночого дискурсу в українській культурі / Н. В. Вандишева-Ребро, М. М. Міщенко // Гендер. Екологія. Здоров'я : матер. 4-ї Міжнар. наук.-практ. конф., 21 квітня 2015 р. – Харків : ХНМУ, 2015. – С. 152-154.
Краткий осмотр (реферат): Внутрішня свобода та воля у прийнятті рішень є суттєвою ознакою української жінки, незважаючи на існуючий протягом століть патріархальний ареал, в якому жінка займає певне місце, що їй відведене. Та вже наявність такого місця, що є її власним та невід'ємним, говорить про усвідомлення своєї значущості. Особливість українських жіночих досліджень міститься в тому, що вивчення статусу і становища жінки в соціумі пов'язане з національним визначенням самого українського суспільства. Жіночий життєвий досвід завжди поміщений у соціальну та культурну дійсність.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/16525
Располагается в коллекциях:Кафедра українознавства, культурології та історії науки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2015_Vandysheva-Rebro_Volia_ta_samovyznachennia.pdf78,35 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.