Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1722
Название: Навчальна програма з дисципліни "Організація баз даних та знань"
Авторы: Мартиненко, Олександр Вікторович
Ключевые слова: інформаційні технології проектування; обчислювальна техніка; дискретна математика; бази даних; організація даних; реляційна алгебра
Дата публикации: 2009
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Навчальна програма з дисципліни "Організація баз даних та знань" : для підготовки бакалаврів за напрямком 6.050101 "Комп'ютерні науки" для спец. – 05010102 "Інформаційні технології проектування" / уклад. О. В. Мартиненко. - Харків : НТУ "ХПІ". - 7 с.
Краткий осмотр (реферат): Організація баз даних та знань (ОБДЗ) є однією з головних дисциплін в комп'ютерній підготовці спеціалістів і магістрів по спеціальності інформаційні технології проектування (7.080402). Дана дисципліна має деякий зв'язок з курсами “Обчислювальна техніка” і “Дискретна математика”. ОБДЗ є науковою основою для наступної професійно-орієнтованної підготовки: “Теорія алгоритмів та математичне представлення знань”, "Основи проектування систем штучного інтелекту" та дисциплин спеціальної підготовки: “Мережі ЕОМ”, ”Моделювання об'єктів та процесів та ін.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1722
Располагается в коллекциях:Кафедра "Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
programmy_2009_Orhanizatsiia baz danykh ta znan.pdf292,79 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.