Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1742
Название: Навчальна програма з дисципліни "Моделювання об'єктів і процесів в комп'ютерних системах"
Авторы: Грабовський, Андрій Володимирович
Ключевые слова: ANSYS WorkBench; DesignModeler; 3D геометрія; ANSYS Meshing Application; ANSYS Mechanical
Дата публикации: 2011
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Навчальна програма з дисципліни "Моделювання об'єктів і процесів в комп'ютерних системах" : для підготовки спец. за напрямком 6.050101 "Комп'ютерні науки" для спец. - 7.05010102 "Інформаційні технології проектування" / Нац. техн. ун-т "ХПІ"; уклад. А. В. Грабовський. - Харків: НТУ "ХПІ", 2011. - 9 с.
Краткий осмотр (реферат): В рамках курсу «Моделювання об’єктів і процесів в комп’ютерних системах» (МОіПКС) планується викладати основи роботи у системі ANSYS. Ця система моделювання є лідером серед конкуруючих продуктів на ринку CAE як по розповсюдженню, так і по можливостях. Спочатку закладені в основу даної системи ідеї, поняття і математична база дозволяють оперативно і з високою ефективністю проводити роботи із створення моделей нових виробів, модифікації створених, забезпечуючи спільну паралельну роботу над проектом конструкторів, технологів, випробувачів і менеджерів в різних частинах світу. Розглядаються методи розрахунку просторових параметричних моделей елементів машинобудівних конструкцій будь-якої складності, параметрична оптимізація елементів машинобудівних конструкцій по критеріях міцності, жорсткості, частотних характеристиках, створення звичайно-елементних параметричних моделей деталей і вузлів машинобудівних конструкцій, комплексний аналіз напружено-деформованого стану, динаміка, спектр власних коливань і контактна взаємодія.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1742
Располагается в коллекциях:Кафедра "Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
programmy_2011_Modeliuvannia obiektiv i protsesiv.pdf333,17 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.