Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1755
Название: Навчальна програма з дисципліни "Програмні комплекси аналіза і пректування"
Ключевые слова: програмне забезпечення; планування проектів; понятійний апарат; тематичний план
Дата публикации: 2010
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Навчальна програма з дисципліни "Програмні комплекси аналіза і пректування": для підготовки бакалаврів за напрямком 06.050101 "Комп'ютерні науки" / Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут". - Харків: НТУ "ХПІ", 2010. - 8 с.
Краткий осмотр (реферат): Предмет програмні комплекси аналізу і проектування (ПКФіП) уявляє собою предмет про процес розробки систем, та призначений для пояснення різних аспектів як розробки програмного забезпечення так і різних методів, що використовуються для побудови комп’ютерних систем. Він також лежить в основі різноманітних дисциплін інженерної розробки ПЗ і служить для оформлення концепції майбутніх фахівців програмного забезпечення.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1755
Располагается в коллекциях:Кафедра "Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
programmy_2010_Prohramni kompleksy analiza.pdf369,37 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.