Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1769
Название: Навчальна програма дисципліни "Організація баз даних та знань"
Ключевые слова: бази даних; інформаційні системи; обмін даними; моделі даних; типи даних; реляційна модель даних
Дата публикации: 2009
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Навчальна програма дисципліни "Організація баз даних та знань" : для підготовки бакалавра за напрямом 6.050101 "Комп’ютерні науки" за спеціалізацією - 6.050101-4 "Інформаційні технології проектування" / Нац. техн. ун-т "ХПІ". - Харків: НТУ "ХПІ", 2009. - 6 с.
Краткий осмотр (реферат): Навчальна дисципліна «Організація баз даних та знань» присвячена знайомству з інформаційними системами організаційного управління – базами даних (БД), що створюються та функціонують на основі систем управління базами даних (СУБД). Метою вивчання дисципліни є надання студентам знань основних принципів побудови БД та СУБД, принципах їх проектування, а також аналіз основних технологій реалізації БД. В курсі особлива увага приділяється представленню фундаментальних уявлень, теоретичних основ та математичних моделей, які лежать в основі баз даних та систем управління базами даних.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1769
Располагается в коллекциях:Кафедра "Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О. О. Морозова"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
programmy_2009_Organizatsiia baz danykh ta znan.pdf196,32 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.