Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1774
Название: Навчальна програма дисципліни професійної та практичної підготовки "Гідравліка і гідропневмоавтоматика в транспортних засобах"
Ключевые слова: гідростатика; рух рідини; гідромашини; гідропневмопривод; гідротрансформатор; слідкуючий гідропривід
Дата публикации: 2010
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Навчальна програма дисципліни професійної та практичної підготовки "Гідравліка і гідропневмоавтоматика в транспортних засобах" : напрям підготовки 6.050702 "Електромеханіка" спеціалізації 6.050702 - 6 "Електричні системи і комплекси транспортних засобів" / Нац. техн. ун-т "ХПІ". – Харків : НТУ "ХПІ", 2010. – 6 с.
Краткий осмотр (реферат): Учбова дисципліна "Гідравліка і гідропневмоавтоматика в транспортних засобах" відноситься до спеціальних курсів. Вона дає основні поняття статики, кінематики і динаміки рідини стосовно до розв'язку технічних задач. Як приклади розглядаються устаткування та системи транспортних засобів
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1774
Располагается в коллекциях:Кафедра "Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О. О. Морозова"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
programmy_2010_Hidravlika i hidropnevmoavtomatyka.pdf173,42 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.