Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1774
Назва: Навчальна програма дисципліни професійної та практичної підготовки "Гідравліка і гідропневмоавтоматика в транспортних засобах"
Ключові слова: гідростатика; рух рідини; гідромашини; гідропневмопривод; гідротрансформатор; слідкуючий гідропривід
Дата публікації: 2010
Видавництво: НТУ "ХПІ"
Бібліографічний опис: Навчальна програма дисципліни професійної та практичної підготовки "Гідравліка і гідропневмоавтоматика в транспортних засобах" : напрям підготовки 6.050702 "Електромеханіка" спеціалізації 6.050702 - 6 "Електричні системи і комплекси транспортних засобів" / Нац. техн. ун-т "ХПІ". – Харків : НТУ "ХПІ", 2010. – 6 с.
Короткий огляд (реферат): Учбова дисципліна "Гідравліка і гідропневмоавтоматика в транспортних засобах" відноситься до спеціальних курсів. Вона дає основні поняття статики, кінематики і динаміки рідини стосовно до розв'язку технічних задач. Як приклади розглядаються устаткування та системи транспортних засобів
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1774
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О. О. Морозова"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
programmy_2010_Hidravlika i hidropnevmoavtomatyka.pdf173,42 kBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.