Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1779
Title: Навчальна програма дисципліни професійної та практичної підготовки "Вступ до спеціальності"
Issue Date: 2010
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Навчальна програма дисципліни професійної та практичної підготовки "Вступ до спеціальності" : за напрямом підготовки 6.050702 "Електромеханіка" спеціалізації 6.050702 - 6 "Електричні системи і комплекси транспортних засобів" / Нац. техн. ун-т "ХПІ". – Харків : НТУ "ХПІ", 2010. – 5 с.
Abstract: Навчальна дисципліна "Вступ до спеціальності" присвячена ознайомленню студентів з організацією навчального процесу у вищому навчальному закладі та відповідними нормативними документами, структурою навчального плану спеціальності "Електричні системи і комплекси транспортних засобів" напряму підготовки "Електромеханіка", а також з загальними положеннями основних дисциплін фахової підготовки. Метою вивчення дисципліни у відповідності з ОПП є надання студентам загальних відомостей про навчальний процес у вищому навчальному закладі та відповідні нормативні документи, навчальний план спеціальності, освітньо-професійну програму підготовки та загальні положення основних дисциплін фахової підготовки
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1779
Appears in Collections:Кафедра "Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О. О. Морозова"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
programmy_2010_Vstup do spetsial'nosti.pdf170,33 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.