Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1783
Название: Навчальна програма дисципліни "Моделювання систем"
Ключевые слова: моделювання систем; математична модель; MATLAB; нелінійні системи; генератор випадкових чисел; метод Монте-Карло
Дата публикации: 2011
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Навчальна програма дисципліни "Моделювання систем" : для підготовки бакалавра за напрямом 6.050101 "Комп'ютерні науки" за спеціалізацією - 6.050101-4 "Інформаційні технології проектування" / Нац. техн. ун-т. - Харків: НТУ "ХПІ", 2011. - 9 с.
Краткий осмотр (реферат): Навчальна дисципліна присвячена вивченню основних підходів до проблеми математичного моделювання технічних систем. Метою викладання дисципліни є надання студентам знань та уявлення з побудови математичних моделей технічних систем, методів аналізу та підходів до моделювання таких систем на ЕОМ з використанням сучасних програмних засобів, що дозволяють в достатній мірі проаналізувати та дослідити побудовану математичну модель технічної системи. Отримання необхідних знань з використання пакету для інженерних та наукових досліджень MATLAB.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1783
Располагается в коллекциях:Кафедра "Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О. О. Морозова"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
programmy_2011_Modeliuvannia system.pdf202,04 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.