Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1784
Название: Навчальна програма дисципліни "САПР шасі"
Ключевые слова: автоматизовані системи; САПР; шасі; SolidWorks; ProEngineer
Дата публикации: 2011
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Навчальна програма дисципліни "САПР шасі" : для підготовки бакалавра за напрямом 6.050101 "Комп'ютерні науки" за спеціалізацією - 6.050101-4 "Інформаційні технології проектування" / Нац. техн. ун-т "ХПІ". - Харків: НТУ "ХПІ", 2011. - 8 с.
Краткий осмотр (реферат): "Системи автоматизованого проектування" є однією з ключових фундаментальних дисциплін в підготовці бакалавра по спеціальності "Інформаційні технології проектування". Швидкий розвиток засобів обчислювальної техніки, розширення їхніх можливостей є головним чинником широкого впровадження САПР у різні сфери наукової й практичної діяльності. У цей час сформувалася нова галузь інформатики - машинна графіка, наука про математичне моделювання геометричних форм і вигляду об'єктів, а також методів їхньої візуалізації. Водночас, підвищення питомої потужності транспортних засобів (ТЗ), і, як наслідок, швидкостей їхнього руху, зростання вимог до активної та пасивної безпеки, а також намагання спростити і автоматизувати роботу водія приводить до постійного ускладнення конструкції ТЗ та включення в них додаткових агрегатів і систем. При всьому цьому ТЗ має задовольняти одночасно багатьом вимогам, які протирічать одне одному. Все це вимагає від розробника вирішувати конструкторські проблеми суто науковими методами оптимального проектування, які неможливі без широкого застосування САПР.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/1784
Располагается в коллекциях:Кафедра "Інформаційні технології і системи колісних та гусеничних машин ім. О. О. Морозова"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
programmy_2011_SAPR shasi.pdf254,5 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.