Кафедра "Інтегровані технології, процеси і апарати" : [1527] Collection home page

Завiдувач кафедри - Ведь Валерій Євгенович.

Кафедра проводить навчання загально технічним дисциплінам студентів університету всіх факультетів хімічного профілю: інформатика, обчислювальна техніка і основи програмування, комп’ютерні технології, обчислювальна математика і програмування, комп’ютерна техніка і програмування, інформатика і системология. Процеси та апарати хімічних виробництв, процеси та апарати харчових виробництв, процеси та апарати природоохоронних технологій з основами гідравліки,процеси та апарати біотехнологічних виробництв, типові технологічні об’єкти і процеси виробництв, гідрогазодинаміка, енергозберігаючі технології, енерготехнологія хіміко-технологічних процесів, загальна хімічна технологія, загальна технологія харчових виробництв, розрахунки та проектування промислових викидів на ЕОМ, розрахунки хімічного обладнання на ЕОМ, розрахунки харчового обладнання на ЕОМ, математичне моделювання і застосування ЕОМ в хімічній технології, математичне моделювання і застосування ЕОМ у біотехнології, моделювання та системний аналіз біотехнологічних виробництв. Кафедра готує спеціалістів з спеціалізації «Інтегровані технології і енергозбереження» й проводить їх навчання по професійно-орієнтованим дисциплінам: ідентифікація й моделювання технологічних об’єктів, термодинаміка і теплотехніка, основи енерго- та ресурсозбереження, технічні методи обробки текстової і графічної інформації, спеціалізовані розділи теплофізики, нетрадиційні і обновлювані джерела енергії, замкнуті технології й процеси, інформаційні системи та комплекси, методи інтеграції основних хіміко-технологічних процесів (пінч-аналіз), матеріалознавство й обробка матеріалів, надійність та діагностика теплотехнічних систем, комп’ютерно-інтегровані технології енергозбереження, основи енергетичного менеджменту і аудиту. Випускникам кафедри надається кваліфікація: на рівні бакалавру: бакалавр з автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих технологій; на рівні спеціаліста: інженер з комп’ютерно-інтегрованих технологічних процесів і виробництв; на рівні магістру: інженер-дослідник з комп’ютерно-інтегрованих технологічних процесів і виробництв. Випускники кафедри можуть працювати на підприємствах, які використовують хіміко-технологічні засоби виробництва товарної продукції й переробки вихідних компонентів, у нафтогазодобувних та нафтопереробних компаніях, на об’єктах металургійної, хімічної, харчової, молочної, сахарної промисловостей та заводах будматеріалів, а також в дослідницьких, конструкторських і експлуатаційних організаціях, котрі вирішують проблеми тепло-, ресурсо- та природозбереження. Науковi напрямки Процеси тепло- та масообміну в двофазних системах, інтеграція технологічних процесів (пінч-аналіз), керамічні композиційні матеріали, каталітична очистка газів, дифузійне карбідне поверхневе легування сплавів, що мають у своєму складі вуглець. Випускаючi спецiaльностi та спеціалізації: Комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 1527
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Теоретическое исследование термодинамических параметров газоструйного генератора, работающего на сжиженном газе и воздухеЗагребельная, Л. И.; Кобец, Елена Валентиновна; Мироненко, А. Л.
2019Оцінка впливу оптимізації роботи діючого фонду свердловин і наземної інфраструктури на обсяги видобуткуРоманова, В. В.; Тхарват, Сафаа
2019Про здатність природних антиоксидантів впливати на окиснення харчових рослинних олійЛабейко, М. А.; Литвиненко, Олена Анатоліївна; Любченко, Н. М.; Гладкий, Ф. Ф.
2019Дослідження гофрованих насадочних елементів в процесах абсорбції відхідних газів виробництва ПАРДзевочко, Олександр Михайлович; Подустов, Михайло Олексійович
2019Спрямоване регулювання горючості та вогнезахисних характеристик лакофарбових покриттівДемідов, Д. В.; Саєнко, Н. В.; Биков, Р. О.; Саєнко, Л. В.; Ільєнко, К. О.
2019З питання визначення методичної похибки контактних перетворювачів температуриБабіченко, Анатолій Костянтинович; Лисаченко, Ігор Григорович; Деменкова, Світлана Дмитрівна
2019Математическая модель сварного пластинчатого теплообменного аппарата для колонны синтеза аммиакаАрсеньев, П. Ю.; Товажнянский, Леонид Леонидович; Перевертайленко, Александр Юрьевич; Капустенко, Пётр Алексеевич; Арсеньева, О. П.
2019Інтенсифікація теплообміну у каналах системи охолодження тягових електродвигунівАлексахін, Олександр Олексійович; Пархоменко, Л. О.; Панчук, О. В.; Єна, Світлана Василівна; Гордієнко, Олена Петрівна
2018Анализ режимов работы гибридной силовой установки с электромеханической трансмиссией на перспективном колесном бронетранспортереВолонцевич, Дмитрий Олегович; Ключка, Р. В.; Собко, А. П.; Стримовский, Сергей Викторович
2018Гідродинаміка і теплообмін під час конденсації пари робочих речовин у середині горизонтальних труб у разі стратифікованого режиму течії фаз. Розрахунок тепловіддачіСереда, В. В.; Горін, В. В.
2018Питання енергозбереження при поквартирному утепленні будівельОрлова, Н. О.; Подчасова, Г. О.
2018Разработка технологии получения изделий строительного назначения из вторичных полиолефинов и агропромышленных отходовКарев, А. И.
2018Методи модернізації п'єзометричних щільномірів та рівнемірівДубовець, Олексій Миколайович; Подустов, Михайло Олексійович; Дзевочко, Олександр Михайлович; Букатенко, Олексій Іванович; Ворожбіян, Р. М.
2018Розробка та дослідження екологічного та енергезберігаючого клею для взуттєвої промисловостіЧеркашина, Ганна Миколаївна; Рассоха, Олексій Миколайович; Титаренко, В. М.
2018Вибір і обгрунтування жирової основи рослинного походження для кремуБєлінська, Анна Павлівна; Жирнова, С. В.; Овсяннікова, Т. О.; Мандзій, Т. П.
2018Влияние режимных параметров на эффективность работы термоэлектрического теплового насоса ALTEC-7005Барабаш, П. А.; Соломаха, А. С.; Усенко, В. И.; Петренко, В. Г.; Боянивский, В. П.
2018Проектирование и расчет пластинчатых теплообменников с разной конфигурацией профиля каналовБабак, Татьяна Геннадиевна; Хавин, Геннадий Львович
2018Численное исследование профиля прокатного валка в камере тепловой подготовкиТарасенко, Николай Алексеевич; Пересёлков, А. Р.; Тарасенко, Александр Николаевич
2018Порівняльна характеристика течешукачів та методів пошуку витоків теплоносія в теплових мережах (оглядова стаття)Назаренко, Олександр Максимович; Біченко, К. О.
2018Метод оцінки резерву зниження енерговитрат на виробничо-технологічні потреби газотранспортної системиМаляренко, В. А.; Ільченко, М. Б.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 1527