Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18462
Название: Електричні кола. Лабораторний практикум з електротехніки
Авторы: Данько, Володимир Григорович
Крюкова, Наталія Валеріївна
Марков, Владислав Сергійович
Поляков, Ігор Володимирович
Гончаров, Євген Вікторович
Ключевые слова: електротехніка; струм постійний; схема мостова; струм синусоїдний; з'єднання послідовне; приймач; з'єднання паралельне; коло трифазне; струм змінний
Дата публикации: 2015
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Електричні кола. Лабораторний практикум з електротехніки : в 3 ч. Ч. 1. / В. Г. Данько [та ін.]. – Харків : НТУ "ХПІ", 2015. – 47 с.
Краткий осмотр (реферат): Подано хід виконання п’яти лабораторних робіт з розділу «Електричні кола» курсу «Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка у вигляді комплексної самостійної роботи для підготовки до виконання лабораторних робіт. Також подано теоретичний матеріал, методику розрахунку електричних кіл та принципи побудови векторних діаграм. Призначено для самостійної роботи студентів при підготовці та виконанні лабораторних, розрахунково-графічних робіт, підготовки до заліків та іспитів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18462
Располагается в коллекциях:Кафедра "Загальна електротехніка"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2015_Danko_Elektrychni_kola.pdf1,18 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.