Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/20858
Title: Конструкції, матеріали, процеси і розрахунки реакторів і парогенераторів АЕС
Authors: Єфімов, Олександр В'ячеславович
Пилипенко, Микола Миколайович
Keywords: атомна енергетика; ядерні реактори; теплові схеми; АЕС; класифікація ядерних реакторів; типи реакторів; енергетичні установки; теплоносії; технічні характеристики парогенераторів; парогенератори; потоки у реакторах; розрахунки парогенераторів
Issue Date: 2015
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Єфімов О. В. Конструкції, матеріали, процеси і розрахунки реакторів і парогенераторів АЕС [Електронний ресурс] : навч. посібник / О. В. Єфімов, М. М. Пилипенко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текстові дані. – Харків, 2015. – 268 с. – Режим доступу: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/20858.
Abstract: Розглянуто основні конструктивні схеми парогенераторів ядерних енергетичних установок, їх класифікацію і теплові схеми АЕС з реакторами різних типів, а також питання, пов'язані із застосуванням різних конструкційних матеріалів для виробництва парогенераторів, з дією опромінення і різних середовищ на матеріали. Викладено особливості теплогідравлічного розрахунку парогенераторів різних типів і характеристики процесів, які перебігають в них. Стисло викладено методи розрахунку елементів парогенераторів на міцність, а також основи математичного моделювання парогенераторів енергоблоків АЕС. Призначено для викладачів, аспірантів і студентів політехнічних, енергетичних і інших вузів, а також для спеціалістів в галузі атомної енергетики.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/20858
ISBN: 978–966–2426–00–7
Appears in Collections:Кафедра "Парогенераторобудування"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Yefimov_Konstruktsii_materialy_2015.pdf4,55 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.