Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/21385
Название: Методичні вказівки з виконання випускної кваліфікаційної роботи
Авторы: Романовський, Олександр Георгійович
Ігнатюк, Ольга Анатоліївна
Середа, Наталія Вікторівна
Солодовник, Тетяна Олександрівна
Ключевые слова: магістерська робота; дипломна робота; вимоги до оформлення; структура дипломної роботи; етапи підготування роботи; методичні вказівки до виконання
Дата публикации: 2016
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Методичні вказівки з виконання випускної кваліфікаційної роботи : для студ. денної та заочної форм навч. освітнього ступеня магістр спец. 8.18010021 "Педагогіка вищої школи" / уклад. О. Г. Романовський [та ін.] ; Харківський політехнічний ін-т, нац. техн. ун-т. – Харків : НТУ "ХПІ", 2016. – 52 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки призначені для надання студентам необхідної допомоги у належній підготовці та виконанні випускної кваліфікаційної роботи магістра з педагогіки вищої школи. У методичних вказівках детально наведено основні вимоги до змісту і структури випускної кваліфікаційної роботи з педагогіки вищої школи у цілому та кожного її розділу, а також необхідні довідкові матеріали з оформлення пояснювальної записки відповідно до вимог чинних нормативних документів. Призначені для магістрів спеціальності "Педагогіка вищої школи".
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/21385
Располагается в коллекциях:Кафедра "Педагогіка та психологія управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2016_Pedahohika_vyshchoi_shkoly.PDF1,1 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.