Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2260
Название: Розрахунки на опір втомленості
Авторы: Киркач, Борис Миколайович
Конохов, Володимир Іванович
Погорілов, Сергій Юрійович
Хавін, Валерій Львович
Шергін, Сергій Юрійович
Автономова, Людмила Володимирівна
Ключевые слова: стержні; міцність; навантаження; втомленість
Дата публикации: 2012
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Розрахунки на опір втомленості : навч.-метод. посіб. з розділу курсу "Опір матеріалів" для студ. машинобудівних спец. / Б. М. Киркач [та ін.]. - Харків : НТУ "ХПІ", 2012. - 105 с.
Краткий осмотр (реферат): Розглядаються теоретичні аспекти розрахунків стержнів на міцність в умовах дії змінних у часі навантажень. Враховується вплив концентрації напружень, масштабного фактору, якості обробки поверхні реальної деталі на запаси міцності з втомленості і текучості при складному навантаженні. Надаються розрахункові схеми і чисельні дані для виконання індивідуальних розрахунково-проектувальних завдань, приклад їх розв’язання. Призначено для студентів машинобудівних спеціальностей. Може бути корисним для викладачів, а також аспірантів, інженерів та наукових працівників.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2260
Располагается в коллекциях:Кафедра "Механіка суцільних середовищ та опір матеріалів"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
sopromat_Kyrkach_Rozrahunky na opir.pdf5,59 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.