Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2291
Назва: Система гидродинамических уравнений, описывающих ламинарное течение в соосных конических каналах постоянной ширины
Автори: Ульев, Леонид Михайлович
Ключові слова: вязкая жидкость; конфузорное течение; дроссельное регулирование; конструирование проточных частей
Дата публікації: 2005
Видавництво: НТУ "ХПИ"
Бібліографічний опис: Ульев Л. М. Система гидродинамических уравнений, описывающих ламинарное течение в соосных конических каналах постоянной ширины / Л. М. Ульев // Интегрированные технологии и энергосбережение. – 2005. – № 1. – С. 9-20.
Короткий огляд (реферат): In this paper, the set of hydrodynamic equations is obtained for description of steady state laminar axisymmetric flow of Newtonian liquid in coaxial conic channels with constant width. Complete set of hydrodynamic equations is presented in resultant stresses. The estimation of equations numbers is executed for important industrial cases and simplified equations are noted in Oseen form both for diffuser and confusor flow.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2291
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Інтегровані технології, процеси і апарати"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ITE_2005_1_Ulyev_Sistema gidrodinamicheskikh.pdf671,01 kBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.