Кафедра "Економічний аналіз і облік" : [2490] Collection home page

Завiдуючий кафедрою
Манойленко Олександр Володимирович
Про кафедру
Заснував кафедру у 1996 р. д.е.н., професор Тимофеєв Володимир Миколайович.
З 2012 року кафедру очолює д.е.н. професор Манойленко Олександр Володимирович.
Кафедра є випускаючою за спеціальністю «Облік та аудит»
З початку свого заснування у 1996 році та на протязі останніх 15 років, кафедра є провідною ланкою НТУ «ХПІ» з випуску фахівців економічної спеціальності за фахом "Економіка і підприємництво". Наші випускники отримують сучасну класичну економічну освіту, яка дозволяє працевлаштовуватися у провідні національні компанії, засновувати власну справу, будувати кар’єру на високих посадах у органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Спеціальність "Облік та аудит" та відповідні кваліфікаційні рівні «Бакалавр», «Спеціаліст» «Магістр» дозволяють абітурієнтам отримати освіту як починаючи з моменту закінчення школи, ліцею або технікуму, так і отримати другу вищу освіту або підвищити свій освітянський рівень.
Наші спеціалізації: «Економічна безпека», «Контроль і ревізія» та «Оподакування» здійснюють вичерпно повне охоплення широкого кола економічних питань, які у подальшої професійної діяльності слугують фундаментальною базою реалізації життєвих цілей та нагальних завдань наших випускників.
Кафедра розташована в навчальному корпусі № 1, на 9-м поверсі в аудиторії 901.
Контактні телефони: викладацька: 707-62-74; завідувач кафедрою: 707-60-74; факс: 707-60-74.
Науковi напрямки
Аналіз і оцінка економічної безпеки підприємств.
Оцінка капіталізації суб‘єктів господарювання та їх інвестиційна привабливість.
Оцінкою виробничого потенціалу промислових підприємств і інвестиційних проектів.
Аналіз і оцінка рівня ліквідності та платоспроможності підприємств.
Бухгалтерський, фінансовий, податковий і управлінський облік та контроль на підприємствах різних галузей, банківській та бюджетній сфері. Ефективність використання бюджетних коштів, облік у бюджетній сфері.
Антикризове й стратегічне управління, моделювання бізнес-систем, консалтинг, управлінський облік, інвестиційне й венчурне фінансування
Випускаючi спецiaльностi
Облік та аудит

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 2490
Issue DateTitleAuthor(s)
2018Щодо питання удосконалення організації бухгалтерського обліку виробничих запасів на підприємствахЄршова, Наталя Юріївна; Сидорова, Ю. О.; Петрова, Н. А.
2018Роль ігрових інтерактивних методів навчання в підготовці фахівців з бухгалтерського обліку у внзЄршова, Наталя Юріївна
2018Організація обліково-аналітичного забезпечення управління прибутком на підприємствахЄршова, Наталя Юріївна; Кондратьєв, Б. О.; Ганжела, К. І.
2018Застосування статистичного аналізу Text-Mining при уточненні і стандартизації визначення логістики готельно-ресторанного бізнесуЧайка, Тетяна Юріївна; Стригуль, Лариса Станіславівна; Александрова, Вікторія Олександрівна
2018Актуальні проблеми обліку та аналізу матеріальних запасів в системі забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємствЄршова, Наталя Юріївна; Сидорова, Ю. О.
2018Аналіз впливу фінансових результатів на фінансовий стан для забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємстваЄршова, Наталя Юріївна; Норцова, О. Г.
2018Щодо питання удосконалення обліково-аналітичного забезпечення процесу управління прибутком підприємствЄршова, Наталя Юріївна; Кондратьєв, Б. О.; Ганжела, К. І.
2018Формування інноваційних напрямів забезпечення економічної безпеки підприємстваЄршова, Наталя Юріївна; Гаркуша, В. О.
2018Удосконалення обліково-аналітичного забезпечення економічної безпеки підприємстваЄршова, Наталя Юріївна
2018Впровадження елементів соціальної відповідальності як складової забезпечення економічної безпеки підприємствЮр'єва, Ірина Анатоліївна; Мартіросян, Н. А.
2018Аналітичний інструментарій фінансово-економічної безпеки виявлення соціальних проблем ведення бізнесуЮр'єва, Ірина Анатоліївна; Говорова, Є. І.
2018Теоретичні підходи до аналізу фінансових результатів діяльності як основи фінансової стійкості підприємствМехович, Сергій Анатолійович; Тудовші, В. В.
2018Діагностика балансу підприємства: ключові проблемиРета, Марина Володимирівна; Блудова, О. С.
2018Рекомендації щодо удосконалення системи оплати праці при застосуванні на підприємстві системи грейдуванняБрік, Світлана Володимирівна; Фролов, О. О.
2018Удосконалення облікових процесів з управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарствіБрік, Світлана Володимирівна
2018Нічний аудит як підґрунтя технологічного процесу надання готельних послуг і складання звітностіКолєсніченко, Анастасія Сергіївна
2018Моніторинг та оцінка господарської діяльності для забезпечення економічної безпеки підприємств ресторанного бізнесуЄршова, Наталя Юріївна; Ткаченко, Марина Олексіївна; Гаркуша, В. О.
2018Інноваційний розвиток підприємств ресторанного бізнесу, які надають кейтерингові послугиТкаченко, Марина Олексіївна
2018Специфіка оцінки вартості підприємства методом диконтування грошових потоківТкаченко, Марина Олексіївна
2018Напрямки обліково-аналітичного забезпечення управління фінансово-економічною безпекою кейтерингових підприємствТкаченко, Марина Олексіївна
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 2490