Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2429
Назва: Лабораторний практикум з курсу "Основи охорони праці"
Автори: Березуцький, Вячеслав Володимирович
Бондаренко, Тамара Степанівна
Васьковець, Людмила Антонівна
Валенко, Григорій Георгійович
Вершиніна, Неллі Петрівна
Винник, Ірина Олександрівна
Горбенко, Вероніка Володимирівна
Древаль, Олександр Миколайович
Райко, Валентина Федорівна
Кузьменко, Олена Олексіївна
Котлярова, Світлана Володимирівна
Латишева, Майя Михайлівна
Любченко, Ірина Миколаївна
Павленко, Тетяна Семенівна
Пархоменко, Володимир Вікторович
Мягкий, Віталій Олександрович
Устинова, Наталія Дмитрівна
Чуніхіна, Лідія Миколаївна
Шамша, Людмила Федорівна
Ящеріцин, Євген Володимирович
Ключові слова: лабораторні роботи; електромережі; електричний струм; заземлення; електроустановка; занулення; речовини шкідливі; запиленість; перша медична допомога; шум виробничий
Дата публікації: 2005
Видавництво: Факт
Бібліографічний опис: Лабораторний практикум з курсу "Основи охорони праці" : навч. посібник / В. В. Березуцький [та ін.] ; ред. В. В. Березуцький ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Факт, 2005. – 348 с.
Короткий огляд (реферат): Практикум, який охоплює широкий спектр питань з охорони праці, розроблено для студентів політехнічних ВНЗ. У ньому викладено методичні вказівки щодо виконання лабораторних робіт; наведено методи і засоби аналізу та захисту працівників від впливу небезпечних і шкідливих виробничих факторів; розглянуто технічні питання безпеки праці, вимоги до безпеки технологічних процесів, технологічного устаткування та його експлуатації; подано основні відомості щодо процесу горіння пожежонебезпечних речовин і матеріалів; розглянуто питання профілактики і гасіння пожеж. Посібник відповідає навчальній програмі з курсу "Охорона праці", а також може бути корисним для інженерно-технічних фахівців у вирішенні питань, пов’язаних з охороною праці.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2429
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Охорона праці і навколишнього середовища"

Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.