Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2481
Название: Практичний коментар щодо Закону України "Про охорону праці"
Авторы: Березуцький, В'ячеслав Володимирович
Ключевые слова: документи законодавчі; безпека праці; охорона праці; травматизм виробничий
Дата публикации: 2009
Издательство: Форт
Библиографическое описание: Березуцький В. В. Практичний коментар щодо Закону України "Про охорону праці" / В. В. Березуцький. – Харків : Форт, 2009. – 379 с.
Краткий осмотр (реферат): Науково-практичний коментар до Закону України "Про охорону праці" відображає сучасний стан нормативно-правового забезпечення охорони життя і здоров’я громадян в процесі їх трудової діяльності, управління, нагляду та контролю за охороною праці. Коментар ґрунтується на рішеннях Уряду, міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади, пленумів Верховного Суду, на нормах трудового, адміністративного, цивільного, кримінального права, положеннях та інструкціях тощо, які є нормативною базою для забезпечення виконання вимог коментованого Закону. Для фахівців з охорони праці, науковців, викладачів, а також для широкого загалу працюючих.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2481
Располагается в коллекциях:Кафедра "Охорона праці і навколишнього середовища"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Berezutskyy_Praktychnyy komentar_2009.pdf2,39 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.