Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25117
Title: Антикризове управління
Authors: Борзенко, Володимир Іванович
Keywords: криза; неплатоспроможність; діагностика фінансового стану; банкрутство; фінансова санація; санаційний аудит; аудит; реоргенізація; фінансова звітність; бухгалтерський облік
Issue Date: 2016
Publisher: ФОП Іванченко І. С.
Citation: Борзенко В. І. Антикризове управління : навч. посібник / В. І. Борзенко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Іванченко І. С., 2016. – 232 с.
Abstract: Навчальний посібник містить матеріали необхідні для розуміння механізмів виникнення і розвитку кризи на підприємстві, методику оцінки і прогнозування його фінансового стану та дослідження шляхів виходу з кризового стану, при організації антикризового управління на підприємстві. Призначено для студентів спеціальностей "Менеджмент" спеціалізації "Менеджмент підприємств та організацій", "Економіка" спеціалізації "Управління персоналом та економіка праці" і спеціалістів з економіки та менеджерів підприємств.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25117
ISBN: 978–617–7377–34–3
Appears in Collections:Кафедра "Менеджмент інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Borzenko_Antykryzove_upravlinnia_2016.PDF1,54 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.