Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/267
Title: Дослідження характеристик двигуна з іскровим запалюванням, що працює на бензоетанольних паливних композиціях
Authors: Лєвтєров, Антон Михайлович
Лєвтєрова, Людмила Іванівна
Гладкова, Наталя Юріївна
Keywords: паливо моторне; двигун з іскровим запалюванням; бензоетанольна суміш; етанол; залежність Вібе
Issue Date: 2008
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Лєвтєров А. М. Дослідження характеристик двигуна з іскровим запалюванням, що працює на бензоетанольних паливних композиціях / А. М. Лєвтєров, Л. І. Лєвтєрова, Н. Ю. Гладкова // Двигуни внутрішнього згоряння. – 2008. – № 1. – С. 52-57.
Abstract: Альтернативні моторні палива спиртового ряду можуть бути використаними здебільшого в двигунах з іскровим запалюванням. Відтак поведінка енергетичних перетворювачів зазначеного типу у разі використання палив з новими властивостями потребує корекції зокрема оптимізації основних показників їх робочого циклу. В роботі запропоновано аналіз розрахункових досліджень характеристик швидкохідного автомобільного двигуна внутрішнього згорання типу 4Ч 79/80, що працює на бензоетанольних сумішах у широкому діапазоні змінення його вхідних та вихідних параметрів. Основні показники двигуна, що дають уявлення про якісне порівняння його характеристик для різних сумішей, надано у вигляді графічних залежностей.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/267
Appears in Collections:Кафедра "Двигуни внутрішнього згоряння"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
DVS_2008_1_Levterov_Issledovanie kharakteristik.pdf2,13 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.