Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/267
Название: Дослідження характеристик двигуна з іскровим запалюванням, що працює на бензоетанольних паливних композиціях
Авторы: Лєвтєров, Антон Михайлович
Лєвтєрова, Людмила Іванівна
Гладкова, Наталя Юріївна
Ключевые слова: паливо моторне; двигун з іскровим запалюванням; бензоетанольна суміш; етанол; залежність Вібе
Дата публикации: 2008
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Лєвтєров А. М. Дослідження характеристик двигуна з іскровим запалюванням, що працює на бензоетанольних паливних композиціях / А. М. Лєвтєров, Л. І. Лєвтєрова, Н. Ю. Гладкова // Двигуни внутрішнього згоряння. – 2008. – № 1. – С. 52-57.
Краткий осмотр (реферат): Альтернативні моторні палива спиртового ряду можуть бути використаними здебільшого в двигунах з іскровим запалюванням. Відтак поведінка енергетичних перетворювачів зазначеного типу у разі використання палив з новими властивостями потребує корекції зокрема оптимізації основних показників їх робочого циклу. В роботі запропоновано аналіз розрахункових досліджень характеристик швидкохідного автомобільного двигуна внутрішнього згорання типу 4Ч 79/80, що працює на бензоетанольних сумішах у широкому діапазоні змінення його вхідних та вихідних параметрів. Основні показники двигуна, що дають уявлення про якісне порівняння його характеристик для різних сумішей, надано у вигляді графічних залежностей.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/267
Располагается в коллекциях:Кафедра "Двигуни внутрішнього згоряння"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
DVS_2008_1_Levterov_Issledovanie kharakteristik.pdf2,13 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.