Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2706
Назва: Математическая модель дифракции волн на периодической плоскопараллельной системе импедансных лент
Автори: Душкин, В. Д.
Ключові слова: уравнения сингулярные; операторы интегральные; волны электромагнитные; метод дискретных особенностей
Дата публікації: 2013
Видавництво: НТУ "ХПИ"
Бібліографічний опис: Душкин В. Д. Математическая модель дифракции волн на периодической плоскопараллельной системе импедансных лент / В. Д. Душкин // Вестник Нац. техн. ун-та "ХПИ" : сб. науч. тр. Темат. вып. : Математическое моделирование в технике и технологиях. – Харьков : НТУ "ХПИ". – 2013. – № 5 (979). – С. 76-83.
Короткий огляд (реферат): The mathematical model of E-polarized and H-polarized waves diffraction on periodic multilayer system of impedance tapes had been built. This model is based on the basis of a system of singular boundary integral equations of the first and second kind. The method of integral operator's parametric representations had been used. The numerical solution of the obtained system of integral equations can be obtained with the help of discrete singularities method.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2706
Розташовується у зібраннях:Вісник № 05

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
vestnik_HPI_2013_5_Dushkin_Matematicheskaya model.pdf624,76 kBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.