Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27453
Title: Управлінський облік
Authors: Малюга, Наталія Михайлівна
Белоусова, Ірина Анатоліївна
Герасимчук, Наталія Василівна
Давидюк, Тетяна Вікторівна
Keywords: управлінський облік; активи підприємства; витрати підприємства; калькулювання; облік витрат; пасиви підприємства; управлінська звітність; бухгалтерська звітність; фінансова звітність
Issue Date: 2001
Publisher: Житомирський інженерно-технологічний інститут
Citation: Управлінський облік : зб. задач і вправ / Н. М. Малюга [та ін.] ; ред. Ф. Ф. Бутинець. – 2-е вид., перероб. і допов. – Житомир : Рута, 2001. – 256 с.
Abstract: Друге видання навчального посібника (1-е вид. 1998 р.) містить вправи, розрахункові завдання, тести, за допомогою яких закріплюється лекційний матеріал і набуваються практичні навички. Збірник задач і вправ охоплює всі основні питання сучасного управлінського обліку. Збірник складається з відповідних розділів та підрозділів, в кожному з яких містяться питання для самопідготовки та контролю знань студентів, наводяться вправи з практики ведення управлінського обліку на підприємствах, а також ситуації для роздумів, що сприяють розвитку логічного мислення у студентів. Частина вправ, наведених у збірнику, має на меті закріпити знання студентів, отримані ними в процесі вивчення теорії бухгалтерського обліку та фінансового обліку. Решта мають суто управлінську спрямованість: формують у студента вміння виробляти рішення самостійно, або ж обирати між альтернативними рішеннями правильне. Посібник стане у нагоді студентам економічних вузів, слухачам курсів підвищення кваліфікації, а також всім зацікавленим у вивченні сучасної мови бізнесу.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27453
ISBN: 966-7570-70-3
Appears in Collections:Кафедра "Економічний аналіз і облік"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Upravlinskyi_oblik_2001.pdf778,66 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.