Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27453
Название: Управлінський облік
Авторы: Малюга, Наталія Михайлівна
Белоусова, Ірина Анатоліївна
Герасимчук, Наталія Василівна
Давидюк, Тетяна Вікторівна
Ключевые слова: управлінський облік; активи підприємства; витрати підприємства; калькулювання; облік витрат; пасиви підприємства; управлінська звітність; бухгалтерська звітність; фінансова звітність
Дата публикации: 2001
Издательство: Житомирський інженерно-технологічний інститут
Библиографическое описание: Управлінський облік : зб. задач і вправ / Н. М. Малюга [та ін.] ; ред. Ф. Ф. Бутинець. – 2-е вид., перероб. і допов. – Житомир : Рута, 2001. – 256 с.
Краткий осмотр (реферат): Друге видання навчального посібника (1-е вид. 1998 р.) містить вправи, розрахункові завдання, тести, за допомогою яких закріплюється лекційний матеріал і набуваються практичні навички. Збірник задач і вправ охоплює всі основні питання сучасного управлінського обліку. Збірник складається з відповідних розділів та підрозділів, в кожному з яких містяться питання для самопідготовки та контролю знань студентів, наводяться вправи з практики ведення управлінського обліку на підприємствах, а також ситуації для роздумів, що сприяють розвитку логічного мислення у студентів. Частина вправ, наведених у збірнику, має на меті закріпити знання студентів, отримані ними в процесі вивчення теорії бухгалтерського обліку та фінансового обліку. Решта мають суто управлінську спрямованість: формують у студента вміння виробляти рішення самостійно, або ж обирати між альтернативними рішеннями правильне. Посібник стане у нагоді студентам економічних вузів, слухачам курсів підвищення кваліфікації, а також всім зацікавленим у вивченні сучасної мови бізнесу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27453
ISBN: 966-7570-70-3
Располагается в коллекциях:Кафедра "Економічний аналіз і облік"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Upravlinskyi_oblik_2001.pdf778,66 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.