Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2776
Назва: Устойчивость нелинейных форм вынужденных колебаний в дискретной системе с кубической нелинейностью
Автори: Бреславский, И. Д.
Аврамов, К. В.
Ключові слова: уравнения движения; псевдоавтономная динамическая система; оценка устойчивости по Ляпунову; матрица
Дата публікації: 2006
Видавництво: НТУ "ХПИ"
Бібліографічний опис: Бреславский И. Д. Устойчивость нелинейных форм вынужденных колебаний в дискретной системе с кубической нелинейностью / И. Д. Бреславский, К. В. Аврамов // Вестник Нац. техн. ун-та "ХПИ" : сб. науч. тр. Темат. вып. : Динамика и прочность машин. – Харьков : НТУ "ХПИ". – 2006. – № 21. – С. 21-25.
Короткий огляд (реферат): The nonlinear normal modes of the system with cubic nonlinearity are studied. The variation equations are used to study stability
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2776
Розташовується у зібраннях:Вісник № 21

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
vestnik_HPI_2006_21_Breslavskiy_Ustoychivost nelineynykh.pdf344,01 kBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.