Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2889
Название: Економічна безпека підприємства: поняття і підходи
Авторы: Линник, Олена Іванівна
Артеменко, Наталія Вікторівна
Ключевые слова: збитки; спад виробництва; політика економічна; банкрутство; економіка зовнішня; оподаткування
Дата публикации: 2012
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Линник О. І. Економічна безпека підприємства: поняття і підходи / О. І. Линник, Н. В. Артеменко, Н. Б. Токар // Дослідження та оптимізація економічних процесів "Оптимум–2012" : тр. 8-ї Міжнар. наук.-практ. конф., 5-7 грудня 2012 р. – Харків : НТУ "ХПІ", 2012. – С. 297-298.
Краткий осмотр (реферат): Для забезпечення економічної безпеки промислових підприємств головним завданням є передбачення і випередження можливих загроз, що призводять до кризового стану, а також проведення антикризового управління, яке спрямоване на виведення підприємства з кризового стану. Слід мати на увазі, що найбільше значення у справі забезпечення економічної безпеки підприємництва мають первинні економіко-правові та організаційні заходи, що забезпечують фундамент, основу системи безпеки, на відміну від вторинних – технічних, фізичних тощо.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2889
Располагается в коллекциях:Дослідження та оптимізація економічних процесів "Оптимум–2012"
Кафедра "Економічний аналіз і облік"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Lynnyk_Ekonomichna_bezpeka_2012.pdf194,03 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.