Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/30306
Название: Литво. Металургія. 2017
Другие названия: Литье. Металлургия. 2017
Ключевые слова: ливарне виробництво; металургійне виробництво; сплави; обладнання; методи контролю виробництва; способи литва; конференції НТУ "ХПІ"; праці вчених НТУ "ХПІ"; конференція з ливарного виробництва; конференція з металургійного виробництва
Дата публикации: 2017
Издательство: Запорізька торгово-промислова палата
Библиографическое описание: Литво. Металургія. 2017 : матеріали 13-ї, 6-ї Міжнар. наук.-практ. конф., 23-25 травня 2017 р. / Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т" [та ін.] ; ред. О. І. Пономаренко. – Запоріжжя : АА Тандем, 2017. – 436 с.
Краткий осмотр (реферат): У збірнику представлено матеріали, що стосуються актуальних проблем ливарного і металургійного виробництва: отримання, обробки та структуроутворення сплавів; прогресивні технології та обладнання в ливарному виробництві; перспективні формувальні матеріали і суміші, технологічні процеси виготовлення форм і стрижнів; моделювання, комп'ютерні та інформаційні технології в ливарному виробництві; спеціальні способи литва та литва композиційних матеріалів; методи контролю ливарних і металургійних процесів, економіка та екологія ливарного виробництва. Матеріали призначені для інженерно-технічних працівників металургійних і машинобудівних підприємств і науково-дослідницьких інститутів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів. Друкується за рішенням Вченої ради Національного технічного університету "Харківського політехнічного інституту", протокол № 4 від 28.04.2017. Відповідальність за достовірність інформації, що викладена в матеріалах конференції, несуть відповідальність їх автори.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/30306
ISBN: 978–966–488–169–9
Располагается в коллекциях:Литво. Металургія. 2017

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Litye_Metallurgiya_2017.pdf13,21 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.