Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/31036
Title: Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни "Вступ до спеціальності"
Authors: Давидюк, Тетяна Вікторівна
Keywords: бухгалтерський облік; оподаткування; фінансова звітність; облік; підготовка бакалаврів; самостійна навчальна робота
Issue Date: 2017
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни "Вступ до спеціальності" : для студ. спец. 071 "Облік і оподаткування" / уклад. Т. В. Давидюк ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : НТУ "ХПІ", 2017. – 31 с.
Abstract: Мета вивчення дисципліни "Вступ до спеціальності": формування у майбутніх спеціалістів за професійним спрямовуванням з обліку і оподаткування системних знань з концептуальних основ з обліку і аудиту, системи вищої економічної освіти для забезпечення знайомства студентів з особливостями майбутньої професії. Предметом вивчення курсу є організація професійної підготовки фахівців з обліку і оподаткування з урахуванням світових освітніх тенденцій. Охоплює розгляд міжнародних освітніх стандартів для професійних бухгалтерів, організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах та, зокрема, в НТУ "ХПІ"; характеристику дисциплін, які вивчаються студентами спеціальності з обліку і оподаткування; процесу організації самостійної роботи студента; теоретичні і практичні аспекти планування кар’єрного розвитку і процесу пошуку роботи.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/31036
Appears in Collections:Кафедра "Економічний аналіз і облік"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2017_Vstup_do_spetsialnosti_sam_robota.pdf967,48 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.