Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/31734
Название: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Архітектура та проектування програмного забезпечення"
Авторы: Ткачук, Микола Вячеславович
Сокол, Володимир Євгенович
Гамзаєв, Рустам Олександрович
Мартінкус, Ірина Олегівна
Нагорний, Костянтин Анатолійович
Науменко, Ольга Сергіївна
Бронін, Сергій Вадимович
Ключевые слова: програмна інженерія; мова моделювання; UML; Unified Modeling Language; програмне забезпечення; RUP; Rational Unified Process; CASE-засоби; Visual Paradigm; VP
Дата публикации: 2017
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Архітектура та проектування програмного забезпечення" : за розд. "Мова моделювання UML як засіб аналізу та проектування програмних систем" : для студ. з напряму підготовки 6.050103 "Програмна інженерія" / уклад. М. В. Ткачук [та ін.] ; Харківський політехнічний ін-т, нац. техн. ун-т. – Харків : НТУ "ХПІ", 2017. – 60 с.
Краткий осмотр (реферат): Застосовуючи інструментарій VP, системні аналітики та розробники ПЗ можуть послідовно створювати моделі відповідної ПС на концептуальному рівні. Ці питання розглянуто в лабораторній роботі 2, потім на логічному рівні - у лабораторних роботах 3-4, і на фізичному рівні опису компонентів ПЗ - у лабораторній роботі 5. Знання та вміння, отримані при виконанні цього лабораторного практикуму, можуть бути використані студентами таких напрямів підготовки як 121 – "Інженерія програмного забезпечення» та 122 – "Інформаційні управляючі системи та технології".
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/31734
Располагается в коллекциях:Кафедра "Програмна інженерія та інформаційні технології управління ім. проф. Дабагяна А. В." (Автоматизовані системи управління)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2017_Arkhitektura_ta_proektuvannia.pdf2,11 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.