Вісник № 45

Постійне посилання колекціїhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/32181

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 30
  • Ескіз
    Документ
    Способы снижения удельных затрат энергии на электрогидроимпульсное измельчение порошковых материалов
    (НТУ "ХПИ", 2009) Виноградов, Б. В.; Федин, Д. А.
    Надано критичний аналіз способам зменшення питомих витрат енергії на тонке подрібнення матеріалів з використанням ефекту Юткіна. Визначено перспективні напрямки розвитку електрогідроімпульсної техніки для подрібнення. Приведено математичну модель імпульсного електричного розряду у обмеженому об'ємі рідини у акустичному наближенні.
  • Ескіз
    Документ
    Массы для клинкерного кирпича на основе сырьевых материалов Донецкого бассейна
    (НТУ "ХПИ", 2009) Цыбулько, Э. С.; Коледа, В. В.; Алексеев, Е. В.; Михайлюта, Е. С.
    У роботі наведені результати досліджень легкоплавких глин Зимогор’ївського родовища, а також інших компонентів Донецького басейну. Установлено, що більшість із них є придатними як основна сировина для одержання клінкерної цегли. Однак для одержання керамічних матеріалів з високими фізико-керамічними характеристиками, потрібно їхнє усереднення в межах кожної групи й більш глибока механічна переробка отриманих сумішей. Визначено склади й режими термообробки досвідчених мас, які після випалу при 1140°С дозволяють одержувати вироби з водопоглинання 2,2-5,0% та міцністю при стиску 520-680 кг/см².
  • Ескіз
    Документ
    Исследование продуктов гидратации барийсодержащего портландцемента
    (Национальный технический университет "Харьковский политехнический институт", 2009) Тараненкова, Виктория Витальевна; Шепель, Т. В.; Савченко, В. А.
    У статті наведено результати досліджень фазового складу продуктів гідратації потрійної сполуки Bа₅Са₃Si₄O₁₆ та барійвмісного портландцементу на її основі із залученням рентгенофазового та диференціально-термічного методів аналізу. Розраховано енергію активації процесів дегідратації гідросилікату барію ВаО·SiO₂·H₂O (II) та дисоціації гідроксиду барію.
  • Ескіз
    Документ
    Исследования измельчения строительных материалов в центробежной дробилке
    (НТУ "ХПИ", 2009) Сокур, Н. И.; Сокур, И. Н.; Сокур, Л. М.
    Приведені результати досліджень подрібнення різних будівельних матеріалів в відцентрованих дробарках. Показано, що в дробарках ЦД-10 можна ефективно подрібнювати кварцити, вапняки, клінкерi отримувати подрібнений матеріал різної крупності в залежності від частоти обертів робочого органу дробарки.
  • Ескіз
    Документ
    Аналитическое определение сепарационных характеристик разделительных аппаратов
    (НТУ "ХПИ", 2009) Шутов, В. Ю.
    Запропоновано методику вибору параметрів конструкції пристроїв мокрої магнітної сепарації відповідно до реальних технологічних процесів.
  • Ескіз
    Документ
    Возможности реализации механохимических явлений в производстве строительных силикатных композитов
    (НТУ "ХПИ", 2009) Шинкевич, Е. С.; Луцкин, Е. С.; Бондаренко, Г. Г.; Доценко, Ю. В.
    Традиційно термічна активація компонентів силікатобетонної суміші здійснюється в автоклавах, де в умовах підвищеної температури і тиску відбувається гідротермальний синтез гідросилікатів кальцію. На основі експериментально-теоретичних досліджень обґрунтована можливість отримання силікатних матеріалів неавтоклавного тверднення методом литтєвого формування силікатобетонних механохімічно активованих сумішей.
  • Ескіз
    Документ
    Високоміцні шлаколужні в’яжучі матеріали, затворені рідким склом
    (НТУ "ХПІ", 2009) Шабанова, Галина Миколаївна; Марков, Д. Ю.; Корогодська, Алла Миколаївна; Набока, О. С.; Гапонова, Олена Олександрівна
    У статті наведені результати отримання високоміцних в’яжучих матеріалів на основі доменного гранульованого шлаку ВАТ "АМК" та рідкого скла. Досліджено доменний гранульований шлак, розроблено оптимальний склад, визначено його основні фізико-механічні характеристики. Досліджено процеси, що протікають при затворенні в’яжучого матеріалу оптимального складу рідким склом та встановлено основні фази, що при цьому утворюються.
  • Ескіз
    Документ
    Утилизация отходов водоподготовки ТЭЦ для производства защитных лакокрасочных покрытий
    (НТУ "ХПИ", 2009) Руссу, И. В.; Горбатюк, А. П.; Колесник, И. П.
    Розглянуто можливості утилізації відходів хімводопідготовки та водопом’якшення ТЕЦ. Запропоновано технологію отримання із них мінерального порошку. Наведено властивості мінерального порошку із цих відходів, властивості лакокрасочних матеріалів та покриттів на основі епоксидної смоли ЕД-20 з його використанням в якості наповнювача.
  • Ескіз
    Документ
    Особенности получения сухих готовых смесей типа "Premix" для шликерного эмалирования
    (НТУ "ХПИ", 2009) Покроева, Я. А.; Брагина, Людмила Лазаревна; Воронов, Геннадий Константинович; Шалыгина, Оксана Владимировна; Саввова, Оксана Викторовна
    В статті розглянути особливості отримання сухих готових сумішей типу "Premix" для шлікерного емалювання сталевих виробів з маловуглецевих сталей. Досліджено вплив дефлокулюючої добавки – ксантанової камеді на технологічні та реологічні властивості шлікерів, а також на якість покриття.
  • Ескіз
    Документ
    Расчет зон изменения параметров вибрации при тонком измельчении
    (НТУ "ХПИ", 2009) Орлова, Н. Д.
    У статті викладені результати теоретичних і практичних досліджень з проблем тонкого вібраційного подрібнення матеріалів.