Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3462
Название: Основні напрямки діяльності українських машинобудівних підприємств в макроекономічному середовищі
The key trends of activity of ukrainian engineering enterprises in macro-economic environment
Авторы: Побережна, Наталія Миколаївна
Poberezhna, N. M.
Ключевые слова: розвиток підприємства; інвестиції; конкуренція; рентабельність діяльності; macro-economic environment; investment; development; competition; business profitability; innovation active enterprises
Дата публикации: 2013
Издательство: Українська державна академія залізничного транспорту
Библиографическое описание: Побережна Н. М. Основні напрямки діяльності українських машинобудівних підприємств в макроекономічному середовищі / Н. М. Побережна // Вісник економіки транспорту і промисловості = The Bulletin of Transport and Industry Economics : зб. наук.-практ. ст. – Харків : УкрДАЗТ, 2013. – № 43. - С. 170-175.
Краткий осмотр (реферат): Пропонується огляд сучасного стану машинобудівних підприємств на макроекономічному рівні та визначено основні тенденції їх розвитку під впливом мінливого зовнішнього середовища. Виявлено: вплив збільшення іноземних інвестицій на зростання випуску та реалізації продукції промисловості; негативна тенденція до зниження питомої ваги основних засобів, що свідчить про їх зношеність у моральному та фізичному сенсі; екстенсивний характер структури операційних витрат з реалізованої продукції; суттєве зменшення інноваційної продукції у загальному обсязі реалізованої продукції. Зроблено висновок про існування складних та суперечливих умов господарювання промислового комплексу в цілому та машинобудування зокрема, що ускладнює дії підприємства з формування та ефективного використання їх виробничого потенціалу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3462
Располагается в коллекциях:Кафедра "Економічний аналіз і облік"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Poberezhna_Osnovni napriamky_2013.pdf359,21 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.