Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34827
Title: Облік і звітність в оподаткуванні
Authors: Котенко, Людмила Миколаївна
Фадєєва, Ганна Миколаївна
Keywords: підприємницька діяльність; оподаткування; бухгалтерський облік; фінансова звітність; податок на прибуток; податковий облік; податкова звітність; податок на доходи; спрощена система оподаткування; податок на додану вартість; акцизний податок; місцеві податки; загальнодержавні податки
Issue Date: 2014
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Котенко Л. М. Облік і звітність в оподаткуванні : навч. посібник / Л. М. Котенко, Г. М. Фадєєва ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : НТУ "ХПІ", 2014. – 484 с.
Abstract: Розглянуто актуальні проблеми оподаткування підприємницької діяльності. Послідовно викладено теоретичні та практичні питання обліку та складання звітності з податку на прибуток, ПДВ, акцизного податку, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, майнових та ресурсних платежів, місцевих податків і зборів. Містить посилання на нормативні акти, що є чинними станом на 1 липня 2014 року. Призначено для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів, наукових і практичних працівників.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34827
ISBN: 978–617–687–028–9
Appears in Collections:Кафедра "Менеджмент та оподаткування"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Kotenko_Oblik_i_zvitnist_v_opodatkuvanni_2014.pdf2,56 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.