Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35481
Название: Особливості економічного розвитку та формування інтелектуального потенціалу машинобудівного підприємства
Авторы: Марчук, Леся Сергіївна
Перерва, Петро Григорович
Ключевые слова: здібності; ресурси; капітал інтелектуальний; інновації
Дата публикации: 2018
Издательство: Київський національний університет культури і мистецтв
Библиографическое описание: Марчук Л. С. Особливості економічного розвитку та формування інтелектуального потенціалу машинобудівного підприємства / Л. С. Марчук, П. Г. Перерва // Економіка і культура України в світових глобалізаційних процесах: позиціонування і реалії : тези доп. 3-ї Міжнар. наук.-практ. конф., 21-22 березня 2018 р. – Київ : КНУКіМ, 2018. – Ч. 3. – С. 121-124.
Краткий осмотр (реферат): Доведено, що інтелектуальний потенціал підприємства часто виступає в формі інтелектуального капіталу, що сприяє розвитку інновацій, ефективно впливає на економічні та соціальні явища. Саме інтелектуальний капітал встановлює індивідуальний темп та характер для оновлення технології виробництва різної продукції. Все це призводить до конкурентних переваг на ринку та до значного приросту прибутків підприємства.
ORCID: orcid.org/0000-0002-6256-9329
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35481
Располагается в коллекциях:Кафедра "Менеджмент інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Marchuk_Osoblyvosti_ekonomichnoho_2018.pdf249,03 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.