Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35481
Назва: Особливості економічного розвитку та формування інтелектуального потенціалу машинобудівного підприємства
Автори: Марчук, Леся Сергіївна
Перерва, Петро Григорович
Ключові слова: здібності; ресурси; капітал інтелектуальний; інновації
Дата публікації: 2018
Видавництво: Київський національний університет культури і мистецтв
Бібліографічний опис: Марчук Л. С. Особливості економічного розвитку та формування інтелектуального потенціалу машинобудівного підприємства / Л. С. Марчук, П. Г. Перерва // Економіка і культура України в світових глобалізаційних процесах: позиціонування і реалії : тези доп. 3-ї Міжнар. наук.-практ. конф., 21-22 березня 2018 р. – Київ : КНУКіМ, 2018. – Ч. 3. – С. 121-124.
Короткий огляд (реферат): Доведено, що інтелектуальний потенціал підприємства часто виступає в формі інтелектуального капіталу, що сприяє розвитку інновацій, ефективно впливає на економічні та соціальні явища. Саме інтелектуальний капітал встановлює індивідуальний темп та характер для оновлення технології виробництва різної продукції. Все це призводить до конкурентних переваг на ринку та до значного приросту прибутків підприємства.
ORCID: orcid.org/0000-0002-6256-9329
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35481
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Менеджмент інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Marchuk_Osoblyvosti_ekonomichnoho_2018.pdf249,03 kBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.