Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35514
Название: Відцентровий регулятор рівня
Авторы: Дубовець, Олексій Миколайович
Товажнянський, Леонід Леонідович
Подустов, Михайло Олексійович
Литвиненко, Євгенія Ігорівна
Ключевые слова: патент; модель корисна; середовище рідке; сигналізація; регулювання; елемент чутливий
Дата публикации: 2016
Издательство: ДП "Український інститут промислової власності"
Библиографическое описание: Пат. на корисну модель 111515 Україна, МПК (2016.01) G01F 23/00 F22D 5/00. Відцентровий регулятор рівня / О. М. Дубовець, Л. Л. Товажнянський, М. О. Подустов, Є. І. Литвиненко ; власник НТУ "ХПІ" (Україна). – № u 2016 05449 ; заявл. 19.05.2016 ; опубл. 10.11.2016, Бюл. № 21. – 6 с. : іл.
Краткий осмотр (реферат): Відцентровий регулятор рівня містить чутливий елемент, виконаний у вигляді порожнього зрізаного перевернутого конуса, двигун, фігурні кронштейни, за допомогою яких чутливий елемент кріпиться на валу двигуна, фланець, закріплений на більшій основі чутливого елемента по всьому його периметру в горизонтальному положенні, відбивач, виконаний у вигляді перевернутої тарілки, закріплений на горизонтальних ділянках фігурних кронштейнів так, щоб зазор між напрямним фланцем 2 і відбивачем 3 перебував в межах h=(2,5-3,5) мм і зменшувався в межах ширини направляючого фланця від 3,5 до 2,5, освітлювач, фотоелемент і блок управління. На зовнішній стороні чутливого елемента (виконаного у вигляді перевернутого зрізаного конуса) встановлено відсікач у вигляді зрізаного конуса, менша (верхня) основа якого жорстко і герметично закріплена на зовнішній поверхні чутливого елемента, а більша (нижня частина) відстоїть від поверхні чутливого елемента по всій периферії на відстані ℓ=(0,10-0,12) D, де D - діаметр верхньої основи відсікача. Відстань Нот від нижнього краю чутливого елемента до зони жорсткого закріплення відсікача на його поверхні знаходиться в межах Нот=(0,30-0,35)Нче, де Нче - висота чутливого елемента, а перевищення (відстань по вертикалі) між верхньою і нижньою основами відбійника - hот, визначається межами hот=(0,20-0,25)Нот.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35514
Располагается в коллекциях:Кафедра "Автоматизація технологічних систем та екологічного моніторингу"
Кафедра "Інтегровані технології, процеси і апарати"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2016_Dubovets_Patent_111515.pdf248,1 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.