Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35519
Название: Капілярний віскозиметр
Авторы: Дубовець, Олексій Миколайович
Товажнянський, Леонід Леонідович
Подустов, Михайло Олексійович
Литвиненко, Євгенія Ігорівна
Ключевые слова: патент; модель корисна; середовище рідке; сигналізація; регулювання; вимірювання; в'язкість
Дата публикации: 2016
Издательство: ДП "Український інститут промислової власності"
Библиографическое описание: Пат. на корисну модель 111518 Україна, МПК (2016.01) ) G01N 11/00. Капілярний віскозиметр / О. М. Дубовець, Л. Л. Товажнянський, М. О. Подустов, Є. І. Литвиненко ; власник НТУ "ХПІ" (Україна). – № u 2016 05452 ; заявл. 19.05.2016 ; опубл. 10.11.2016, Бюл. № 21. – 6 с. : іл.
Краткий осмотр (реферат): Капілярний віскозиметр містить задатчик постійної витрати (насос-дозатор) рідини, проточну систему, яка містить дросельний пакет, що складається з капілярів однакових довжини і діаметра і одинарного капіляра, диференційний фотоелектричний пристрій і вимірювальний прилад. В конструкцію капілярного віскозиметра введені перетворювач обертального руху в поступальний, реверсивний двигун, мікропроцесорний блок і диференційно-трансформаторний перетворювач. Диференційний фотоелектричний пристрій закріплено на кінці штока перетворювача обертального руху в поступальний, його фотоелементи (верхній і нижній) підключені зустрічно і їх загальний вихід з'єднаний з входом мікропроцесорного блока. Вал реверсивного двигуна з'єднаний з валом перетворювача обертального руху в поступальний, а верхній кінець його штока з'єднаний з плунжером диференційно трансформаторного перетворювача, вихід якого з'єднаний з входом вимірювального приладу зі шкалою, проградуйованою в одиницях виміру в'язкості.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35519
Располагается в коллекциях:Кафедра "Автоматизація технологічних систем та екологічного моніторингу"
Кафедра "Інтегровані технології, процеси і апарати"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2016_Dubovets_Patent_111518.pdf227,78 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.