Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35521
Название: Сигналізатор сипкого матеріалу
Авторы: Дубовець, Олексій Миколайович
Товажнянський, Леонід Леонідович
Подустов, Михайло Олексійович
Литвиненко, Євгенія Ігорівна
Ключевые слова: патент; модель корисна; сигналізація; регулювання
Дата публикации: 2017
Издательство: ДП "Український інститут промислової власності"
Библиографическое описание: Пат. на корисну модель 114327 Україна, МПК (2017.01) G01F 23/00 G01F 23/32 (2006.01). Сигналізатор сипкого матеріалу / О. М. Дубовець, Л. Л. Товажнянський, М. О. Подустов, Є. І. Литвиненко ; власник НТУ "ХПІ" (Україна). – № u 2016 08134 ; заявл. 22.07.2017 ; опубл. 10.03.2017, Бюл. № 5. – 6 с. : іл.
Краткий осмотр (реферат): Сигналізатор сипкого матеріалу містить чутливий елемент-прапорець, встановлений на горизонтальній осі, закріпленої на напрямній трубі, постійний магніт і геркон, контакти якого управляють блоком сигналізації і відтинання подачі сипких матеріалів в технологічний об'єкт. Нижній кінець напрямної труби скошений під кутом, який перевищує кут природного укосу сипкого матеріалу - на (2-5)° при направленні скосу в бік вершини конуса сипкого матеріалу (внаслідок чого розвантажувальна зона має форму еліпса, який нахилився під кутом α+(2-5)° до горизонту). На кінці поворотної осі закріплений центр опорного важеля з рівними плечима, з протилежних сторін якого закріплені постійний магніт і противага, що виключає їх вплив на положення прапорця за відсутності на нього тиску сипкого матеріалу і за наявності вказаного тиску. Довжина прапорця вибрана так, щоб зіткнення сипкого матеріалу з прапорцем відбувалося в момент досягнення конусом сипкого матеріалу горизонтальної площини, що проходить через вісь напрямної труби і розділяє навпіл площу розвантажувальної (виконаної у вигляді еліпса) зони напрямної труби. Відстань прапорця від осі напрямної труби вибрано відповідно до формули ℓ=(1,2 1,3)R, де R - радіус напрямної труби.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35521
Располагается в коллекциях:Кафедра "Автоматизація технологічних систем та екологічного моніторингу"
Кафедра "Інтегровані технології, процеси і апарати"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2017_Dubovets_Patent_114327.PDF201,33 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.