Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36311
Название: Методичні вказівки до виконання індивідуального завдання з курсу "Облік у банках"
Авторы: Побережна, Наталія Миколаївна
Колєсніченко, Анастасія Сергіївна
Ключевые слова: облік; банки; фінансово-кредитні установи; баланс; актив; пасив
Дата публикации: 2018
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Методичні вказівки до виконання індивідуального завдання з курсу "Облік у банках" : для студ. спец. 6.030509 "Облік і аудит" денної форми навчання / уклад.: Н. М. Побережна, А. С. Колєсніченко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : НТУ "ХПІ", 2018. – 25 с.
Краткий осмотр (реферат): Мета даного індивідуального завдання - вивчення теоретичних положень обліку діяльності комерційних банків в Україні, вирішення практичних ситуацій і завдань, вироблення навиків і вмінь у прийнятті обґрунтованих рішень у цьому напрямку. Предмет дисципліни: вивчення та відображення в обліку інформаційних потоків про стан та рух майна банку, грошових засобів, про доходи та витрати, про фінансові результати діяльності комерційних банків.
ORCID: orcid.org/0000-0001-8186-2216
orcid.org/0000-0002-5007-9082
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36311
Располагается в коллекциях:Кафедра "Економічний аналіз і облік"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2018_Oblik_u_bankakh_indyvid_zavd.pdf395,68 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.