Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36314
Название: Методичні вказівки до виконання індивідуального завдання з курсу "Бухгалтерський облік"
Авторы: Фальченко, Олена Олександрівна
Колєсніченко, Анастасія Сергіївна
Ключевые слова: бухгалтерський облік; звітність; баланс; активи; пасиви
Дата публикации: 2018
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Методичні вказівки до виконання індивідуального завдання з курсу "Бухгалтерський облік" : для студ. денної форми навчання спец. 072 Фінанси, банківська справа та страхування / уклад.: О. О. Фальченко, А. С. Колєсніченко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : НТУ "ХПІ", 2018. – 22 с.
Краткий осмотр (реферат): Мета підготовки індивідуального завдання – поглиблення та закріплення знань, отриманих у процесі теоретичних і практичних занять; формування навичок творчого мислення і навичок самостійної науково-дослідницької роботи. В результаті виконання індивідуального завдання студент повинен показати знання, правильне розуміння та використання законодавчо-нормативної документації з регулювання бухгалтерської діяльності та складання фінансової звітності, вміння працювати з інформаційними джерелами, аналізувати цифрові дані, узагальнювати теоретичний і практичний матеріал, робити висновки.
ORCID: orcid.org/0000-0001-8441-2894
orcid.org/0000-0002-5007-9082
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36314
Располагается в коллекциях:Кафедра "Економічний аналіз і облік"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2018_Bukhhalterskyi_oblik_indyvid_zavd.pdf483,54 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.